HYRJELAJMESHOWBIZVIDEO/ Filmi i Ibrahimovic pritet të thyejë rekorde shikueshmërie, rolin e suedezit...

VIDEO/ Filmi i Ibrahimovic pritet të thyejë rekorde shikueshmërie, rolin e suedezit e luajnë dy shqiptarë

Një film për jetën e Zlatan Ibrahimovic pritet që të transmetohet së shpejti,

me emigrantin boshnjak që u shndërrua në njërin prej ikonave dhe legjendave të futbollit në Suedi dhe Europë.Filmi “I am Zlatan” do të publikohet gjatë këtij viti.

Një nga autorët e skenarit thuhet se është David Lagecrantz, një person që e ndihmoi Ibrahimovic për të shkruar edhe librin që ka të njëjtin titull.

TE TJERA

spot_img