HYRJELAJMESHOWBIZSherri me Mevlanin/ Jasmina largohet nga studio, Atdheu mëson Andin: Çohuuuu

Sherri me Mevlanin/ Jasmina largohet nga studio, Atdheu mëson Andin: Çohuuuu

Jasmina dhe Mevlani janë përfshirë në një debat në studion e Për’puthen pasi ky i fundit i cilësoi vajzat shqiptare si femra materialiste që pëlqejnë më shumë X5-ën se sa sjelljen.

Diskutimet vijuan edhe pasi u transmetua pjesa e tretë dhe kur Jasmina u pyet që të bënte zgjedhjen e javës së ardhshme, tha se nuk do ta bëjë pasi është e nevrikosur.

Më pas largohet nga studio dhe dëgjohet Atdheu që i tregon Andit se duhet t’i shkojë mbrapa.

Mevlani: Mos kujto se bën figurë të bukur me fjalet e pakendshme nën zë.

Jasmin: Mos u bë merak se kur të flas unë s’do dish cfarë përgjigje të kthesh. Ti nuk di nga shkon me femrat. Mos kërko aq shumë vëmendje me fjalet e pakendshme ndaj meje.

Mevlani: Këto janë vajzat shqiptare, arroganca e vajzave shqiptare.

Jasmin: Dhe ti je mashkulli që i bie nga Kina.Jam e nevrikosur, nuk dua të zgjedh. Nuk dua të jap përgjigje.

Ana: Çfarë të preku më shume

Arjani: Mevlani e preku.

Jasmin: Po e bën shumë shpesh.

Mevlani: Me atë skam pas asgjë, e them me sinqeritet.

(Jasmina largohet nga studio)

Athdeu-Andit: Çohu!

TE TJERA

spot_img