Zgjedhjet e 25! Jozefina Topalli godet me mesazhin e fortë

389

Politikania dhe ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas herë kritikon politiken dhe vendimet që marrin politikanët shqiptarë.

E pakënaqur me situatën në të cilën ndodhet vendi, Topalli i rikthye me një parti të re. Siç u njoftua dje në media, tashmë “Lëvizja për Ndryshim” e Topallit është regjistruar në KQZ dhe do kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit. Topalli ka nisur tashmë fushatën dhe thumbon me mesazhet e shpeshta të saj.

“Cmimi qe njerezit e mire paguajne ngaqe nuk merren me politike eshte qeverisja nga njerez me te keqinj se ata vete”, shkruan Topalli pak minuta më parë në Facebook.