Melisa kërkoi largimin nga programi, ja arsyet përse merr këtë vendim të papritur

145

Melisa ka marrë vendimin që të largohet nga programi Për’puthen. Këtë e ka bërë të ditur në puntatën e Për’puthen Prime duke thënë se ky vendim vjen nga rëndesë psikologjike i shkaktuar nga ngjarje të ndryshme.

U bë disa javë që siç kam kritikuar, sic jam sjellë keq si me vajzat, si me djemtë ku ndonjëherë na del të gjithëve situata jashtë kontrolli, jam shumë e sigurtë që nga afeksioni i krijuar prej nesh, mendoj që asnjëri nga ne nuk ka dashur të bëjë keq asnjërin.

Këtë javë të fundit, sidomos nga akuzat, nuk jam ndjerë mirë. Erdhi një periudhë që thashë “nuk mbaj dot më”. Janë shumë arsye, por kam pasur një rëndesë psikologjike. Thashë, janë 2-3 arsye, por kryesore është që kanë ardhur nga kjo situate, edhe pse e di që nuk janë për të më lënduar mua.

Ne jemi bërë si familje dhe jam afeksionuar me gjithë konkurrentët. Thjesht ka dalë situata nga kontrolli dhe ka ardhur kjo rëndesë psikologjike. Kanë qenë përplasje me njëri-tjetrin si me vajzat, si me djemtë”, tha Melisa.

Lexo edhe:   “NJË BANESË EDHE NË…”/ LUANA VJOLLCA BLEN VILËN NË ZONËN E VIP-AVE (FOTOT)