HYRJELAJMESHOWBIZInjorim dhe ironi mes dy moderatoreve të njohura të ‘Top Channel’ Luana...

Injorim dhe ironi mes dy moderatoreve të njohura të ‘Top Channel’ Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit, çfare ndodhi mes tyre?(Foto)

E shtuna në Top Channel prej kohësh tashme është e Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit. Pas mbarimit të “Shiko kush luan”, nis transmetimin në “prime time” emisioni “Dua të të bëj të lumtur”.

Luana Vjollca e cila pas mbarimit të emisionit vendosi të largohet për disa ditë pushime por mesa duket që tani e mori malli për të shtunën e saj dhe nuk ngurron të pyesë fansat nëse edhe atyre i mungon “Shiko kush Luan”.

Në këtë postim të sajin ka shkruar njëra nga vajzat e stafit të Luanës nëse duhet të postojë promon e emisionit. Komenti i Arbanës nuk mund të kalonte pa u vënë re. Pas pak minutash është pikërisht ajo që do të jetë në transmetim në Top Channel dhe i shkruan: “Postoje”!

Për të treguar që promoja që duhej postuar sot është ajo e “Dua të të bëj të lumtur”. Pak “ironi” mes vajzash në këtë të shtunë ku emisionet e dy prej figurave të Top Channel i lanë stafetën njëri -tjetrit.

TE TJERA

spot_img