Rama si ‘influencer’: Po të mos vija, si do merrej vesh çfarë po ndodh? Kapet me Fevziun: Pandemia e la në Shqipëri, ndryshe do kishte bredhur…

83

Kryeministri Edi Rama është kthyer në një “influencer” duke përdorur rrjetet e tij sociale dhe takime me qytetarët në një dritare për turistët.

- PUBLICITET -

Këtë fakt e ka konfirmuar vetë ai në një intervistë për ERTV, duke ia lënë sërish “topin” mediave.

Kjo pasi sipas tij, po të mos ishte për të, qytetarët nuk do ta kishin mësuar kurrë se në Shqipëri po punohet, duke thumbuar edhe moderatorin Blendi Fevziu për emisionet e tij nëpër qytetet më në zë të Shqipërisë.

- PUBLICITET -