Nuk kanë fund telashet për Zogun e Tiranës, ja çfarë i ka ndodhur kësaj rradhe

93

Prezantuesi Hermes Nikaj ose siç e thërrasin ndryshe “Zogu i Tiranës”, ka vuajtur prej muajsh dënimin me arrest shtëpie. Mirëpo, kjo nuk është e gjitha.

- PUBLICITET -

 

Burime për “Xing.al” bëjnë me dije se Hermesi është infektuar me COVID-19 dhe është izoluar në apartamentin e tij në një zonë luksoze të Tiranës.

 

Kujtojmë se në muajin dhjetor ai u paraqit në ambientet e Gjykatës në dhomën penale për t’u degjuar si i pandehur.

 

Hermes u bë i njohur në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Show”. Më pas e pamë në një tjetër emision mëngjesi “Ditë e re” dhe së fundmi më programin “Casa de los 3-s”. Na mbetet të presim për të parë kur do të rikthehet Hermesi në ekran.

- PUBLICITET -