Ori Nebiaj mposht Covidin, Isli i sjell në studio tepsinë me byrek (Foto)

94

Moderatorja Ori Nebiaj e ka mposhtur Covid 19, pasi sot është kthyer në studion e emisionit “Wake Up” në krah të Isli Islamit.

- PUBLICITET -

 

Ndërkohë, kolegu i saj, nuk e kishte harruar premtimin e bërë. Isli i solli byrekun ‘live’ në emision në një tepsi dhe sigurisht Ori nuk mund të rrinte pa e provuar.

Biseda në studio

 

Isli: Orin me shumë kënaqësi sot e kemi në studio, Por ka një gjë, unë prita që ty të vinte shija

 

Ori: Mua shija nuk më iku kurrë more mashtrues, vetëm nuhatja (qesh)

 

Isli: Ta hash gëzuar byrekun e premtuar

 

Ori: Miq, erdhi byreku, miq

 

Isli: Ka një problem me familjet tona, kjo gara kush e bën më të mirë është në nivele shumë të larta

 

Ori: S’kam asnjë dyshim që mami Sadija e ka qarë. Faleminderit shumë, se e di unë që ti e ke ndihmuar

 

Isli: Patjetër, vendosa furrën në parangrohje

 

 

- PUBLICITET -