Kthehet pas shumë kohësh në ekran Fatos Nano, zbulohen pamjet kur zbret nga “Maserati 007”, ja kush e pret në dyert e Tv Klan

229

Ish-kryeministri Fatos Nano do të vijë mbrëmjen e sotme në një rrëfim të veçantë për jetën e tij, pas 11 vitesh mungesë në televizion. Nano ka shkuar në TvKlan me një mjet të llojit “Masserati”, ma targa ‘007’.

- PUBLICITET -

Në pamjet shihet Nano që s’e lënë ta lagë asnjë pikë shiu, pasi një person i qëndron me çadër në kokë gjithë kohës deri në momentin që futet brenda. Në derën kryesore të TV Klan e pret Blendi Fevziu.

Në studio, shihet gjithashtu një tjetër person që kujdeset për paraqitjen e tij, teksa i rregullon xhaketën. Fatos Nano duket dhe i kujdesshëm për shëndetin, pasi maskën mbrojtëse ndaj Covid-19, nuk e heq për asnjë çast.

https://fb.watch/3sM5-qFtV3/

- PUBLICITET -