“Me radhë është kjo punë”, Mirela Kumbaro infektohet me koronavirus

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Kumbaro shkruan ndër të tjera se ka rezultuar pozitive, duke thënë se ishte radha e saj.

“Me radhë është kjo punë…

Radha ime sot te provoj efektet negative të statusit “pozitiv”?

Për aq kohë sa duhet nuk do të lëviz dot për të vijuar takimet e parashikuara në Qarkun e Gjirokastrës.

Por do të vijojmë kontaktet si çdo ditë përmes telefonit dhe rrjeteve sociale”, shkruan ajo.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img