HYRJELAJMESHOWBIZ“Më ka pyet a je…”/ Lidhja e fshehtë me Beartin, Andi tregon...

“Më ka pyet a je…”/ Lidhja e fshehtë me Beartin, Andi tregon bisedën e fundit me Tean (Video)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen, Andi, javë më parë kishte dalë çift nga emisioni së bashku me Tean, ku kjo e fundit i publikoi disa fotografi në të cilat shihej me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.

Sipas Teas, produksioni ishte në dijeni për lidhjen e saj që kishte me Beartin dhe se ka kërkuar të largohej që në dhjetor nga programi por se nuk e kishin lejuar një gjë të tillë.

Ndërsa, Andi ka treguar edhe fjalët e fundit që ka shkëmbyer me Tean të cilat ishin pas skandalit.

“Më ka pyet, a je mirë, po, ti, po”, tregoi Andit.

Gjithashtu Andi ka thënë edhe fjalët e fundit që do të ia thoshte asaj.

“Pavarësisht të gjithave, vet kemi lindur dhe vetëm do të vdesim”, tha Andi.

Po ashtu ai i uroj çiftit që lidhja e tyre të shkojë sa më mbarë.

TE TJERA

spot_img