“Kompjuter në çdo shtëpi”! Braçe nxjerr videon e Berishës dhe ironizon Bashën: Ka ‘baba’ çun

Zv/kryeministri Erion Braçe ka ironizuar premtimet që Lulzim Basha bëri sot gjatë prezantimit të programit të arsimit.

“Unë angazhohem që brenda 4 viteve cdo familje do të ketë të paktën një kompjuter në shtëpi” tha Basha.

Por Braçe ka postuar në rrjetet sociale një video të ish-kryeministrit Sali Berisha disa vite më parë që bënte të njëjtin premtim.

Me ironi, Braçe shkruan se ikën baba, vjen çuni me të njëjtat rrena. “Bem baba te te ngjaj! Iken baba e vjen cuni, te njejtat rrena” thotë zv/ kryeministri./ db/Abcnews.al

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar të gjithë banorët, por edhe teleshikuesit.   Dea: Ja kam thënë edhe Amosit dhe të gjithëve. E...

Olta ka tradhtuar të shoqin me Xhonin që u fut në ‘Big Brother’? Komentet: Zhaku e dinte…

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.   Zhaku e dinte ndaj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...