HYRJELAJMERAJONIFOTO/ Të qeshur pranë njëri-tjetrit, kapen ‘mat’ ministri dhe punonjësja e Ministrisë...

FOTO/ Të qeshur pranë njëri-tjetrit, kapen ‘mat’ ministri dhe punonjësja e Ministrisë së Kulturës

Ministri në detyrë i Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural në Kosovë, Besian Mustafa është parë në shoqërinë e një vajze.

Sipas mediave kosovare, 37-vjeçari është parë në shoqërinë e Erolida Januzaj nga Istogu, e cila punon prej disa vitesh në Ministrinë e Kulturës.

Ndonëse janë parë shpesh së bashku të qeshur, duke konsumuar kafe ose dreka, nuk dihet saktësisht se çfarë raporti kanë ato mes tyre.

TE TJERA

spot_img