“E panë që isha king dhe…”, Andi tregon si hyri në Përputhen: Bëra ca batuta, më thanë që…

58

Mbrëmjen e sotme Andi ka dhënë një intervistë, ku ka rrëfyer mbi eksperiencën e tij në Përputhen.

Ai u shpreh se ishte tapë kur bëri aplikimin, sepse u nxit nga shokët që “jo të pranojnë, jo s’të pranojnë”, shkruan meganews.al.

“Unë aplikova te Përputhen 1 dhe s’e di a më kanë marrë a jo në telefon se s’doja me shku. Por më morën vjet dhe më thanë kshu kshu hajde për intervistë.

Qëllova me tel në dorë dhe atëhere. Siç duket kanë parë nja dy foto të miat në Instagram ku isha si king… Vajta për intervistë, bëra ca batuta, më thanë që do jesh te katërshja kryesore”, u shpreh Andi.