Bashkëshortja e Bashës i publikon foton duke zbritur llogaranë, ja detaji që tërheq vëmendjen

108

Aurela, bashkëshortja e Lulzim Bashës ka shpërndarë mëngjesin e ditës së sotme një foto të hershme të saj dhe të kreut të opozitës.

- PUBLICITET -

Në këtë foto cifti i shumëpërfolur shihen në rininë e tyre teksa ishin nisur për pushime në jug të Shqipërisë. Përkatësisht ata ishin duke zbritur llogaranë dhe ndaluan për të shkrepur një foto tek vendi që ne e quajmë “Pamja”.

Kryedemokrati tërheq vëmendjen për këmishën ngjyrë rozë, një detaj që është komentuar shumë në Instagramin e Aurelës.

- PUBLICITET -