Ramës i japin papuçe të kuqe në Shijak: Mirë këto, po të thonë më fal që nuk kemi…

133

Kryeministri Edi Rama është ndalur në një banesë në Gjepalaj të Shijakut. Ai ka ndarë edhe një foto nga kjo banesë ku duken vetëm këmbët e tij me papuçe të kuqe.

Rama thotë se mirë që të japin papuçet po të thonë edhe më fal që nuk kemi çorape të kuqe.

“Kur heq këpucët tek pragu jashtë dhe mirë të japin papuçe të kuqe, po të thonë dhe na fal që s’kemi edhe çorape të kuqe”, shkruan Rama./mv.abcnews.al