“Nëse më ndërpren dhe një herë do të të lag me ujë”, tensionohet situata në emision (VIDEO)

127

Kandidati për deputet nga AAK, Dardan Islami ka pasur një debat të ashpër me Arben Gecajn e PDK-së.

- PUBLICITET -

Teksa kanë qënë të dy të ftuar në një emision, në debat e sipër, Islami e ka “kërc ënuar” Gecajn se do ta lagë me ujë në mes të emisionit.

“Nëse më ndërprenë edhe një herë të lagi me ujë”– ka thënë ai derisa në studio kanë shpërthyer të qeshurat.

https://fb.watch/3qfgcGqji4/

- PUBLICITET -