Habit Edi Rama, publikon sondazhin ku Basha del fitues

156

Fillimisht kur lexuam këto fjalë u habitëm por shumë shpejt kuptuam se e gjitha ishte një ironi.

- PUBLICITET -

Pas sondazhit të publikuar nga Lulzim Basha ku shihet se njerëzit e kanë votuar atë si fitues i zgjedhjeve të 25 prillit, Rama nuk ka ngurruar të thotë dy fjalë.

Ai e ka shpërndarë këtë sondazh në rrjetet sociale postimin e Bashës ku shihet se në këtë sondazh ai del fitues me një shifër shumë herë më të madhe se ajo e Ramës.

Në linjën e ironisë, Rama kapet me shifrat, duke kujtuar dhe një lapsus të kryetarit të PD-së.

- PUBLICITET -