Ishte në gjendje të rëndë nga Covid, babai i Çiljeta Xhilagës ndërron jetë

Babai i Çiljetës, Ferdinand Xhilaga, është ndarë nga jeta, pas komplikimeve të shkaktuara nga Covid-19.

Pak ditë më parë, këngëtarja ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit në Top Channel, “Wake up”, por mungoi për shkak të gjendjes së të atit.

“Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila sot do të ishte pjesë e ‘Wake Up’, këtë mëngjes na ka lajmëruar nëpërmjet një mesazhi që ka të atin sëmurë, është për intubim.

Të shkuara babait të Çiljetës. Në këtë formë na lajmëroi që nuk mund të jetë dot pjesë e diskutimit”, tha moderatori Isli Islami.

Ditën e sotme i ati i Çiljetës u nda nga jeta. Në Instagram, këngëtarja ka vendosur fjongon e zezë, simbol për dhimbje të tilla.

Ky biznesmen paguan faturat e punonjësve të tij: “Një mënyrë për t’i ndihmuar në këtë moment të vështirë”

Në një moment historik dhe social ku standardi i jetesës për një familje tipike duket se po bëhet gjithnjë e më i ulët për...

“Kënga Magjike 2022”, triumfon Marsela Çibukaj!

Marsela Çibukaj është fituesja e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike” në Tv Klan. Pirro Çako i dorëzoi kupën triumfueses, e cila konkurroi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME