E përndiqte prej muajsh Luana Vjollcën, i riu i shkon pranë banesës modertores mëngjesin e sotëm, por përballet me të papriturën

Mëngjesin e sotëm është arr estuar nga Policia e Tiranës i riu që përndiqte prej muajsh moderatoren e njohur shqiptare, Luana Vjollca. Ai është një 29-vjeçar nga Kosova me inicialet A.M.

I riu nga Gjakova kishte shkuar mëngjesin e sotëm në rrugën pranë banesës se Vjollcës, ndërsa ai është arre stuar në flagrancë. Blutë e kryeqytetit bëjnë të ditur se i riu e përndiqte në mënyrë të vazhdueshme moderatoren. Ajo e ka den oncuar edhe në maj të 2020 se e përndiqte dhe e nga cmonte prej disa muajsh.

“Specialistët për Hetimin e Kr imit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. M., 29 vjeç, banues në Gjakovë, Kosovë, pasi në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një shtetase.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore”, njofton policia.

Olta kapet keq me Nitën: Më voto për lider grupi ose të nxjerr si…

Votimet për lider brenda “Big Brother VIP” duket se kanë nxitur debate dhe dinamika të shumta.   Olta dhe Luizi kanë shprehur hapur dëshirën për këtë...

Çfarë po ndodh brenda shtëpisë? Luizi vishet si sulltan!

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” janë vendosur ditën e sotme para një tjetër sfide. Ata do të realizojnë një fotosesion, të dedikuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...