Në gjendje të rëndë nga COVID-19, doktoresha shqiptare publikon foton dhe shpërthen ndaj Ermal Mamaqit: Njeri ordiner!

392

Doktoreshë Lida Shosha përmes një postimi në rrjetet sociale bën të ditur se ajo dhe familja e saj janë infektuar nga COVID-19 dhe ndodhen në terapi intensive.

- PUBLICITET -

Mirëpo mes dhimbjes së madhe të trupit për shkak të simptomave të virusit, doktoresha e ka gjetur forcën të shpërthejë e revoltuar ndaj Ermal Mamaqit, i cili mbrëmjen e 30 janarit në një prej kinemave të Tiranës mbajti trajnimin e reklamuar prej tij “Mendo, ndrysho, fito”.

Edhe pse situatë pandemie, Mamaqi ia ka dalë të mbajë dhjetëra persona në një ambient të mbyllur.

- PUBLICITET -