Fotot e BUJSHME të Teas dhe Bearti, flasin konkurrentët: Fajin e ka Tea, gjithçka ishte një shtirje

Pas publikimit të fotove të Beartit dhe Teas, në studion e Përputhen është hapur diskutimi i kësaj teme. I pari që foli rreth kësaj teme ishte Andi 2.

Ai u shpreh se u befasua nga fakti qe Elvisit i kishte vendosur vizën Teas, por atij vetë jo. Më tej ai shtoi se edhe gjatë momenteve që ai vetë debatonte me Andin, ajo nuk shfaqte shenja xhelozie apo reagime të forta.

E ndërsa në fund tha që dyshime ka pasur tek Tea, pasi ajo në asnjë moment nuk u shpreh se është vetëm për Andin 1, dhe t’i mbyllte dyert Andit 2 edhe pse ky i fundit e shprehu pëlqimin drejt saj.

Më pas ishte Ana ajo që u shpreh se gjithçka ishte një shtirje, madje edhe në back-stage.

Ndërsa Ledjana tha që nuk ka besuar kurrë tek çifti Tea-Andi.

Olta ka tradhtuar të shoqin me Xhonin që u fut në ‘Big Brother’? Komentet: Zhaku e dinte…

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.   Zhaku e dinte ndaj...

Përhapja e gripit, a duhen marrë masa…? Shqipëria krahasuar me Europën është më nivel …

Edhe pse numri i rasteve të infektuara me viruset e gripit është në rritje, Shqipëria konsiderohet në nivel mesatar të përhapjes së tyre, tyre...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...