Lidhja e fshehtë/ Pas fotove të BUJSHME me Beartin, reagon për herë të parë Tea (Foto)

267

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë çifti më i ri i showbiz-it, të cilët konfirmuan romancën e tyre ditën e djeshme duke bërë bujë të madhe në të gjitha mediat.

- PUBLICITET -

Pak ditë pasi doli e “përputhur” me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, Tea dhe partneri i saj (gjithashtu ish-konkurrent në emision), konfirmuan lidhjen duke i shokuar të gjithë.

Së fundmi një reagim ka ardhur nga Tea dhe ja çfarë shkruan ajo:

- PUBLICITET -