HYRJELAJMEAKTUALITET“Ku i grisi këpucët ky dreq?”, Hoxha publikon foton e Ramës që...

“Ku i grisi këpucët ky dreq?”, Hoxha publikon foton e Ramës që po ‘thyen’ rrjetin dhe bën deklaratën që nuk pritej

Kryeministri Edi Rama ishte dje në qarkun e Korçës ku zhvilloi një sërë takimesh të rëndësishme. Mirëpo si zakonisht nuk munguan as inspektimet në terren të projekteve të mëdha që ka nisur qeveria e tij në këtë zonë.

Pikërisht gjatë këtyre inspektimeve, Rama u përball me një incident të papritur, iu grisën këpucët. Këtë detaj Rama e bëri publik edhe në rrjete sociale, gjë që u shoqërua me shumë komente.

“Ku i grisi këpucët ky dreq?”, Artan Hoxha publikon foton.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe gazetari Artan Hoxha, i cili me ironi shkruan se Rama i gris këpucët duke gjuajtur topa. “Ja dhe ky i gjati, “topi eshte i imi, penalltine e gjuaj vet”… Or ti bos, vish nje pale atlete sportive, se po gris kepucet!!!

Jo per gje, por del e qahesh, se i ke grisur duke u sjelle larte e poshte, me zgjidh hallet e popullit… Ene pyt mileti, ku i grisi kepucet ky dreq?! Ja pra, duke gjujt topa per hatlla, te fusha Mandit Bereqavers nuk gjuan topa volejbolli, si ai homologu vet”, shkruan Hoxha.

TE TJERA

spot_img