Tea u shfaq duke u puthur me Beartin, Elvisi ironizon ‘nusen’ e Andit: Se kisha menduar kurrë që do të falenderoja…

277

Konkurenti i “Për’puthen”, Elvisi, i njohur si ‘Loco’, ka reaguar pas fotove të bujshme të publikuara në rrjet, ku Tea shfaqet duke u puthur në buzë me Beartin.

- PUBLICITET -

Teksa ka publikuar një foto të tyre, në Instastory, Elvisi shkruan: “Se kisha menduar kurrë që do falënderoj publikisht Tean që zgjodhi Andin, por ai moment erdhi…”

Në disa foto të publikuara ditën e sotme në rrjet, dukej se Tea Trifoni po shijonte romancën me ish-konkurentin tjetër Beart Rexhepin në Kosovë. Më herët Tea u akuzua nga një tjetër ish-konkurente,

Shqipe Hysenaj, e cila vazhdimisht publikonte foto të saj me Beartin, por për shkak se nuk dalloheshin qartë, Tea i mohoi kategorikisht ‘akuzat’. Vetëm një javë më parë, Tea dhe Andi dolën si çift nga ‘emisioni i dashurisë’.

- PUBLICITET -