Pse s’e mban maskën? Rama “replika” me qytetarët: Kujdes kanalet ku fusni kokën, se janë infektuar

Kryeministri Edi Rama sot ishte në Korçë, ndërsa pas premtimeve për mandatin e tretë, vizitoi familjen Tasho në Dardhë,

e cila sipas tij me vizion e punë të palodhur ka krijuar një destinacion special turistik, duke e kthyer dëborën në instrument ekonomik përmes një piste shumë të frekuentuar skish.

Komentuesit në faqen e tij në Facebook nuk e kursyen duke e kritikuar. Por përgjigja e kreut të qeverisë nuk vonoi për disa prej tyre me ironi dhe batuta.

Edi Rama këshilloi komentuesit që “kujdes në cfarë kanalesh e portalesh e fut kokën, se shumica janë të infektuara e të marrin në qafë, të bëjnë qesharak” tha ai./ db/Abcnews.al

TE TJERA

spot_img