Fotot me Beartin e nxorrën blof, ky është reagimi i Teas

417

Fotografia e Teas dhe Beartit duke shkëmbyer puthje në buzë bëri xhiron e rrjetit ditën e sotme.Ajo doli nga programi “Për’puthen” me Andin, por imazhet me Beartin duket se e kanë nxjerrë zbuluar.

Disa imazhe u publikuan edhe nga ish-konkurrentja Shqipe Hysenaj, për të cilën Tea reagoi me anë të disa videove në Instagram ku e mohonte çdo gjë.Ndërsa, kur të gjithë po presin reagimin e saj,

gjithçka e publikuar nga Tea në Instastory është një video ku hidhet në dëborë, e cila është realizuar kur ka qenë pranë Beartit dhe një tjetër ku bën reklamë biznesi.