E papritura qe i ndodhi Rames sot ne Devoll dhe e la me…

596

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot qytetin e Korçës dhe të Ersekës për të zhvilluar takime e për të parë nga afër si po vijojnë punimet.

- PUBLICITET -

Por duket se nuk i ka marrë masat e duhura të veshjes pasi ka postuar fotografi në rrjete sociale ku shfaq këpucën e çarë.

“Ai momenti kur pyet veten ça dreqin kanë këmbët që janë lagur. *Miras, Devoll”, shkroi Rama në Instagram ndërsa shfaqet në makinë.

Ditën e sotme, kryeministri parë nga afër si vijon puna në kantierin e Lotit 2 të rrugës Korçë – Ersekë, ndërsa më pas vizitoi Dardhën, destinacionin turistik që është mbuluar nga dëbora dhe ka pasur fluks vizitorësh.

- PUBLICITET -