Artan Hoxha, mesazh të “koduar” Bashës: O bos, bëj kujdes. Duan me ta fut!

Gazetari Artan Hoxha ka postuar një mesazh të “koduar” për Lulzim Bashën. “Si eshte ajo batuta te “Mengjese lufte”: “Topi eshte i imi, penalltine e gjuaj vetë”…. O Bos, bej kujdes. Duan me ta fut. Duket qe s’merr vesh nga futbolli.

 

Te kane dhene top volejbolli (pesha 260 gram), qe eshte topi me i lehte ne ndeshjet sportive. Ky top peshon gati 2 here me pak, se topi i futbollit (pesha 450 gram). Kur e gjuan penalltine me topin qe mban ne dore ti, e sigurte qe fluturon mbi porte… Nga nje mik qe ta do te miren.

 

Te lutem anonim. Se çfare nuk pret nga keta, qe luajne me top basketbolli (pesha 650 gram). E sigurt qe nuk u del topi jashte porte, plus te blejne dhe portierin”, shkruan Hoxha, ndërsa ka postuar këtë foto.

Sheiku përshëndeti me dorë influencuesen braziliane, reagimi i gruas së tij ….

Të hënën, Brazili dhe Zvicra u përballën në Kupën e Botës në Katar.   Në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e...

EMOCIONUESE: Kaluan 60 vite martesë, më pas ia zbuloi fshehtësinë në shtratin e vdekjes

Një çift bashkëshortor për gjashtëdhjetë vite me radhë i tregonte njëri-tjetrit çdo gjë dhe ishin të lumtur me kalimin e kohës duke biseduar dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...