Moderatoja shqiptare Luana Vjollca kapet mat, çfarë ka për të thënë tani?

Ajo është një personazhet më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar shumë herë për mirë e herë të tjera për keq megjithëse ajo vazhdon rrugëtimin e saj pozitive dhe e buzëqeshur.

Bëhet fjalë për Luana Vjollcën të cilët fansat e kanë kapur duke përdorur photoshop në fotot e fundit të publikuara në Instagram.

Fansat kanë vënë re se në këtë foto, moderatorja e “Shiko Kush Luan”, gjatë modifikimit ka lënë disa gabime që janë të dukshme.

Muret dhe vetratat e xhamit ku ajo qëndron pranë shfaqen të valëzuara duke e nxjerrë bukuroshen zbuluar. Fansat kanë bërë komente të shumta online mbi këtë fakt por Luana nuk ka reaguar akoma.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...