INFEKTOHEN ME COVID AMBASADORI SORECA DHE JOZEFINA TOPALLI

Kryetarja e “Lëvizjes për Ndryshim”, Jozefina Topalli është infektuar me koronavirus.

Ajo është në gjendje të mirë shëndetësore dhe aktualisht po vijon trajtimin.

Topalli është vetëizoluar në banesë.

Edhe Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca ka rezultuar pozitivë me koronavirus. Është vetë ai që e ka bërë të ditur një gjë të tillë përmes një postimi në Twitter.

Soreca shkruan se është në gjendje të mirë shëndetësore teksa është izoluar së bashku me familjen

TE TJERA

spot_img