Fenomeni i Instagramit, Genardi i zbulon të gjitha, mërzitjet e Sonidës, 500 telefonata në ditë dhe shprehjen ‘pa pa fare’

Ditën e kaluar një ndër personazhet tashmë i kthyer fenomen në rrjetet sociale shqiptare, Genard Hajdini dha ditën e kaluar një intervistë ku zbuloi gjithcka rreth karrierës së tij online.

Genardi rrëfeu përse motra e tij Sonida shpeshherë mërzitet nga videot e tij dhe kjo bën që njerëzit të mendojnë se ai po e detyron të jetë pjesë e tyre.

Hajdini shpregoi se Sonida herë pas here mërzitet pasi ka momentet e saj dhe nuk dëshiron që të ndajë jetën private me publikun.

Ai rrëfeu për fillimet e karrierës së tij që ishin shumë të vështira pasi kishte një buizëm shumë të madh. Genardi tha se merrte rreth 500 telefonata në ditë ku njerëzit çfarë nuk i thonin dhe atij i janë dashur muaj ti bëjë ‘block’ të gjithave.

Sa i përket shprehjes ‘pa pa fare’, fenomeni i Instagramit tha se lindi shumë spontanisht teksa po luante basketboll me disa fëmijë dhe donte të bënte kosh pa e parë fare këtë të fundit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...