Jozefina Topalli infektohet me koronavirus

129

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli është infektuar me koronavirus.

- PUBLICITET -

Kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim mësohet se është në gjendje të mirë shëndetësore momentalisht dhe është vetë izoluar në banesën e saj.

 

Sot në të gjithë vendin janë infektuar 887 persona. Po ashtu ditën e sotme ka rezultuar pozitiv me covid-19 edhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca.

 

Top Channel

- PUBLICITET -