Nusreti e pëson pas videos me ministrat e Ramës! Ja çfarë i bën policia (Video)

181

Shefi i famshëm turk, Nusret Gökçe, është gjithmonë në qendër të mediave. Së fundmi, prokuroria turke ka nisur hetimet ndaj tij, pasi një ankese të bërë nga një ndjekës i Nusret në Instagram.

PUBLICITET

Gjithçka nisi kur ky i fundit postoi në rrjetin social një video, në të cilën shfaqeshin pjesët int ime. Ndjekësi shfaqi shqetësimin e tij duke e cilësuar si prishje të mo ralit të njerëzve, pasi shefi i njohur ka plot 33 milionë ‘followers”.

Tashmë, sipas mediave turke, pritet që prokuroria të marrë një vendim lidhur me Nusret. Kujtojmë që në vendin tonë, shefi i kuzhinës bëri bujë pas publikimit të një video nga një prej restoranteve të tij në Dubai,

ku shfaqeshin duke darkuar ministrat Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku si edhe këshilltari i kryeministrit Rama, Endri Fuga dhe nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku. abcnews

PUBLICITET