Rudina Dembacaj nuk mban sekrete, tregon çfarë operacioni plastik ka kryer në trupin e saj

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktiv në rrjetet sociale nga ku shpesh herë ndan momente nga përditshmëria dhe jeta e saj private.

Ajo njihet edhe për sinqeritetin dhe lirshmërinë që ka me të gjithë. Shpesh herë bën disa mini-intervista me ndjekësit në rrjetet sociale duke ia shuar kështu kuriozitetin që kanë mbi jetën e saj personale por dhe profesionale.

Së fundmi një fans e ka pyetur atë nëse ka operacione plastike në fytyrë apo trup dhe Rudina nuk ka ngurruar t’i përgjigjet me sinqeritet.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?”, ishte pyetja e fansit.

“Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar moderatorja. /tvklan.al

TE TJERA