HYRJELAJMESHOWBIZJa si qëndron e vërteta e debatit mes Beatrix Ramosaj dhe gazetarit...

Ja si qëndron e vërteta e debatit mes Beatrix Ramosaj dhe gazetarit të njohur!

Dy nga të ftuarit në puntatën e sotme në emisionin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishin Beatrix Ramosaj dhe Eraldo Rexho.

Me siguri e keni lexuar lart e poshtë në internet se po flitet se Shiko Kush LUAN dhe Luana Vjollca u bënë sebepi që Eraldo dhe Trixa të përballeshin pas kaq shumë vitesh perplasje.

Epo kjo në fakt ishte vetëm një lojë e krijuar për dyshen në rrjete sociale pasi u bënë pjesë e sfidës së telefonit.
Në këtë lojë Eraldo zbuloi se në Instagram i ka bërë “unfollow” këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj.

TE TJERA

spot_img