Neymar ndjek në instagram këngëtaren shqiptare, ja kush është ajo…

157

Një nga futbollistët më të pëlqyer nga vajzat , Neymar ndjek në instagram këngëtaren shqiptare Beatrix Ramosaj.

PUBLICITET

 

Këngëtarja është shqiptarja e dytë që futbollisti ndjek, pasi ai ka folloë edhe Rita Orën.

 

Nuk dihet se si ka lindur miqësia mes tyre, por Ramosaj ka qenë e ftuar në ditëlindjen e futbollistit vitin e kaluar.

 

Ajo shoqërohej nga kushërira e saj Anxhelina Hdegjonaj, ku kishte të ftuar nga bota e sportit dhe e modës dhe fotot kanë qarkulluar në të gjitha rrjetet sociale.

 

Para se ta ftonte në ditëlindje, ata rastisën së bashku në 2019 në Paris për festën e Halloëeen.

 

Mesa duket ata kanë mbetur miq dhe kanë ruajtur kontaktet me njëri-tjetrin.

 

PUBLICITET