FOTO/ Jetë luksi në Dubai, shfrenohet Kejvina Kthjella dhe thyen pjatat e restorantit

478

Kejvina Kthjella është një nga vajzat më të përfolura në shtypin rozë. Ajo dhuron për publikun herë pas here surpriza, duke i lënë të gjithë gojëhapur.

- PUBLICITET -

Së fundmi, duket se Kejvina aktualisht është ‘arratisur’ drejt Dubait, ku po shijon dhe jetën luksoze. Ajo nuk ka nguruar të ndajë momentet me ndjekësit nga ky udhëtim.

Bukuroshja ka publikuar në Instagram një video teksa shihet duke hedhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë.

Kejvina, e shoqëruar një vajzë tjetër, ndërkohë shihen duke vallëzuar dhe duke ndezur atmosferën në Dubai.

“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publikuar video ku thyen pjata dhe hedh ushqimin.

/abcnews.al

- PUBLICITET -