FOTO/ Çfarë suksesi, Rita Ora në librat shkollorë të gjuhës angleze në Spanjë

67

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Rita Ora është në kulmin e suksesit të saj. Edhe pse ka një vit që nuk ka sjellë këngë të re, ajo ka qenë vazhdimisht në titujt e medieve rozë.

- PUBLICITET -

Së fundmi, Rita ka shënuar edhe një tjetër sukses. Këngëtarja ka përfunduar në librat shkollorë për gjuhë angleze në Spanjë.

Lajmin e ka bërë të ditur një përdorues i Twitter, i cili publikoi një fotografi të librit ku është pjesë edhe imazhi i Rita Orës, gjatë adoleshencës.

“Dikush të më konfirmojë nëse kjo është Rita Ora dhe të më shpjegojë se çfarë bën në një libër të anglishtes së shkollës së mesme”, ka shkruar ai.

Gjithashtu, këtij suksesi i është gëzuar e ëma e Ritës, Vera Ora, e cila ka shpërndarë postimin në Instagram.

/abcnews.al

- PUBLICITET -