Vajza e Lorik Canës mbush 1 vjeçe, pamjet nga festa e ditëlindjes

Një vit më parë, ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij nga Italia, Monika, u bënë prindër për herë të dytë.

Monika solli në jetë një vajzë, e cila quhet Enkeleida. Ditën e djeshme, Enkeleida ka festuar 1 vjetorin e lindjes dhe prindërit i kanë organizuar një super festë.

Ka qenë Monika ajo që ka publikuar në rrjetet sociale dy foto, në të cilat shihet ambienti i arreduar me tollumbace, vizatime dhe qirinj. Megjithatë, dyshja sërish nuk kanë zbuluar portretin e të bijës.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img