Oriola Pampuri vë ‘duart në kokë’, i biri e ‘zë ngushtë’ me pyetjen në publik: Kur je e gatshme të njihesh me të dashurën time?

Ish-deputetja Oriola Pampuri është ‘zënë ngushtë’ nga djali i saj i madh, i cili i ka kërkuar publikisht të dijë se në cilën moshë është e gatshme që të presë të dashurën e tij në shtëpi.

E ftuar në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare, Pampuri tha se është një nënë strikte dhe nuk është dakord që djali i saj ta prezantojë me një vajzë deri në moshën 28-29 vjeç.

Ndërsa bashkëshorti i saj, Henrik Zotaj u shpreh se kur i biri të futet në Universitet, është i lirë t;ua prezantojë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...