‘Sukseset e qeverisë’/ Ironizon gazetari: Janë bërë më shumë emisione se sa kanë ardhur vaksina

123

Nisja e vaksinës anti-Covid në Shqipëri, është temë diskutimi në shumë emisione mbrëmjen e se henes.

- PUBLICITET -

 

Por ‘suksesi’ për mbërritjen e vaksinës nuk ka kaluar pa u komentuar dhe nga gazetari Klodian Tomorri.

 

Përmes ironisë ai shkruan se janë bërë më shumë emisione se numri i vaksinave të ardhura në vend.

 

“Deri tani numri i emisioneve me teme: Qeveria siguron vaksinen me sukses” eshte me i madh se numri i vaksinave qe kane ardhur.

Saktesisht vetem ne tv-te e medha jane bere 976 emisione per suksesin e sigurimit te vaksines dhe kane ardhur 975 cope vaksina.

 

Kjo eshte qeveria e Shqiperise me nje fjali.”/CNA.al

- PUBLICITET -