Melisës i ndodh e papritura në familje pas akuzave të Fatjonit se shkon me një djalë

Melisa befasoi sontë në “Përputhen Prime” kur tha se nuk flet me nënën e saj, pas akuzave të bëra nga Fatjoni se ajo kryen marrëdhënie me një djalë, për të cilin portalet aluduan se është Andi.

Nuk flas me mamanë time për shkak të kësaj situate. Ajo e di shumë mirë se kush jam dhe si jam, por duke qenë një epokë tjetër.

Ajo nuk do më hedhe kurrë në rrugë se jam fëmija i saj, por normalisht që do ketë kritika.

Akuzat e Fatjonit dhe aludimet e publikut e kanë prekur.”, deklaroi Melisa, e cila mohoi marrëdhënien me Andin.

TE TJERA

spot_img