Ledri Vula i bën fansat të flasin me vete, çfarë ka bërë ai?

98

Kanë kaluar vetëm pak javë që kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë. Tashmë ata po shijojnë ditët më të bukura me vajzën e tyre Poem Blu e cila lindi në Gjermani.

- PUBLICITET -

 

Mirëpo, kohët e fundit çifti i famshëm duket se po kalojnë shumë kohë në këtë shtet madje aludohet se ata po mendojnë të shpërngulen atje. Ky lajm i ka trishtuar shumë fansat e reperit të cilët kanë pushtuar Instagramin e tij me pyetje nëse kjo gjë është e vërtetë apo jo.

 

Ata nuk duan që të kenë larg reperin e tyre të preferuar ndërkohë që i fundit ende nuk i ka dhënë përgjigje spekulimeve të fundit.

- PUBLICITET -