Rama apo Basha? Astrologu shqiptar parashikon kush do i fitojë zgjedhjet

44

Jofiel Koço mbrëmjen e djeshme i ftuar në programin ‘Expuls’, bëri një bilanc lidhur me faktin se kush nga kandidatët do të jetë më i favorizuar në zgjedhjet e 25 prillit.

- PUBLICITET -

Sipas tij ‘yjet’ do të jenë në favor të kreut të PD-së Lulzim Basha, teksa ky fat nuk do të ndjek kryeministrin Edi Rama.

“Astrologjikisht, Basha si shenjë karriere dhe shenjë lartësimi, i ka të gjitha shanset të pakten sipas astrologjisë për t’u bërë kryeministër” u shpreh Jofiel Koço.

Kujtojmë që Basha i përket shenjës së binjakëve, ndërsa kryeministri shenjës së gaforreve.

- PUBLICITET -