HYRJELAJMEKRONIKËMerr flakë makina gjatë ecjes, shpëton pa lëndime drejtuesi i saj (video)

Merr flakë makina gjatë ecjes, shpëton pa lëndime drejtuesi i saj (video)

Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në aksin rrugor Kavajë- Plepa.

Mjeti tip Ford me targa AA 357 PL gjatë kohës që ka qenë duke ecur papritur është përfshirë nga flakët.

Drejtuesi i mjetit ka dalë menjëherë sapo ka vërejtur tymin por makina është djegur plotësisht në pak sekonda. Ndërkohë dyshimet e para lidhen me një shkëndijë elektrike pasi autojmjeti ka qenë në lëvizje.

Sakaq policia dhe shërbimet e zjarrfikëses së Kavajës ndodhen në vendngjarje për shuarjen e flakëve dhe zbardhjes së djegies së automjetit.

TE TJERA

spot_img