HYRJELAJMEKORONAVIRUSKjo nuk pritej, Bleona Qereti bën atë që askush nuk e mendonte....

Kjo nuk pritej, Bleona Qereti bën atë që askush nuk e mendonte. Foto

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka dhënë një mesazh për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. E veshur me uniformë infermiereje, ajo ka thënë se të gjithë duhet të bëjnë vaksinën.

Vetë ajo e ka marrë dozën e parë, ndërsa thotë se ndihet shumë mirë. “Është koha për ta mundur atë një herë e mirë”, ka shkruar Bleona.

“Fotoja është bërë nga filmi që kam xhiruar muajin e kaluar, i cili nuk ka dalë akoma, por dua të tregoj mirënjohjen time për mjekët.

Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shtuar më tej Bleona.

TE TJERA

spot_img