HYRJELAJMESHOWBIZE kishit vënë re?Para se të bëhej e famshme, Bora Zemani ka...

E kishit vënë re?Para se të bëhej e famshme, Bora Zemani ka marrë pjesë në një videoklip muzikor

Moderatorja Bora Zemani, muajt e fundit është vendosur në qendër të vëmendjes duke qenë se moderon një nga emisionet më të shikuara të momentit “Për’puthen”. Kjo i ka sjellë asaj shumë ndjekës e përkrahës në rrjetet sociale.

Edhe pse askush nuk e ka vënë re, dikur Bora Zemani ka marrë pjesë në videoklipin e Ermal Mamaqit dhe Dr.Florit, të titulluar “Do të vi të dielën”?

Kjo këngë është publikuar 7 vite më parë dhe Bora është pjesë e videkolipit të ndërtuar plot nota humori.

TE TJERA

spot_img