Nëna shënon cdo shpenzim që ka bërë për vajzën/ Habitet edhe dhëndri: Na solli një listë, kërkon paratë tani

Thuhet se prindërit bëjnë çdo gjë për fëmijët e tyre. Por një nënë ka mbajtur shënim çdo qindarkë që ka harxhuar për vajzën e saj që nga dita e lindjes dhe tani kërkon që ajo t’ia kthejë.

Nëna tani kërkon që vajza e saj t’i paguajë 14,000 dollarë. Në artikull e shkruar nga Kidspot.com.au është treguar kjo histori. Ka qenë dhëndëri që e ka treguar këtë histori dhe ai nuk mundet ta kuptojë vjehrrën e tij.

Ai ka treguar se vjehrra e tij i kishte çuar një fletë, e cila dukej sikur nuk kishte fund. Në fletë ajo kishte mbajtur shënim edhe çdo rrobë që i kishte blerë vajzës së saj edhe madje edhe faturat mje kësore.

Dhëndëri nuk e kupton dot se si vjehrra e tij mund ta ketë bërë një gjë të tillë. Nga ana tjetër nëna e gruas së tij thotë se nuk do të ndalet derisa sa vajza e saj t’i kthej të gjitha paratë që ajo ka harxhuar për të

Qumeshtor me miell. Receta origjinale qe duhet ta provoni me patjeter kete te diele

Qumeshtor. (Receta nga Elva)   Perberesit: 1- 1/2 kg qumesht 300 gr miell 300 gr sheqer 100 gr gjalp 4 kokrra veze ( mundesisht veze fshati)   Pergatitja: Ne nje tenxhere te madhe nxehim...

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura dhe rrugët, sheshet rikrijojnë atmosferën e Krishtlindjes, lumturisë dhe dashurinë e vërtetë…   Ka vende ku dekorimet...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME