E shoqja i bën të papriturën Lulzim Bashës, i nxjerr foton e para 20 viteve

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës Lulzim Basha ndoshta është më pak e ekspozuar ndaj medias sesa Linda Rama.

Lulzim Basha dhe gruaja e tij Aurela u njohën në shkollën e mesme “Sami Frashri” dhe u martuan në Tiranë më 8 maj të vitit 2004.

Ata kanë qenë bashkë në shkollë dhe, siç ka rrëfyer vetë Basha, ndjenja për njëri-tjetrin ka lindur pas përfundimit të shkollës. Sot Aurela ka publikuar një foto me Bashën gjatë kohës që dy të rinjtë jetonin në Holandë. Atë kohë kreu i PD ishte vetëm 26 vjeç.

“Janar 2001 në Holandë: para se të ktheheshim në Shqipëri. #20vjet më parë ???? #throwbackthursday #kujtime #eenjte”, shkruan Aurela Basha.

Horoskopi ditor, ja cfare i pret shenjat e zodiakut kete te diele…

Horoskopi ditor, e diel 4 dhjetor 2022.   Dashi: Për shkak të pranisë së Hënës tek Dashi, do të ndiheni të relaksuar. Puna juaj e palodhur do...

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura dhe rrugët, sheshet rikrijojnë atmosferën e Krishtlindjes, lumturisë dhe dashurinë e vërtetë…   Ka vende ku dekorimet...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...